top of page
eb49ba3b-5814-4609-b19e-3e3e486827cb.JPG

    2016 yılının 15 Temmuz gecesi, milletimizin istiklalini ve ülkemizin istikbalini korumak için uçakların, tankların, kurşunların karşısına dikilen kahraman milletimizin her bir ferdini minnet ve şükranla anıyoruz.

 

   

    Hiçbir darbe, hiçbir darbe girişimi yapanların yanına kar kalmadı,  bundan sonra da kar kalmayacaktır.15 Temmuz'dan sonra artık hiç kimse milletin iradesine el uzatmayı aklının ucundan bile geçiremeyecektir. Hiçbir ihanet şebekesi, hiçbir terör örgütü milletimiz üzerindeki birliği, beraberliği, kardeşliği asla bozamayacaktır.

 

    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır.Geceye yenilmeyen kahramanlar, uçaklara, helikopterlere, tanklara, namlulara karşı durmaları sonrasında, vakit sabaha döndüğünde, geceye yenilmeyen kahramanlar günün sonunda ülkenin istikbalini kurtarmış olmanın haklı gururunu yaşamışlardır.

 

    15 Temmuz'dan sonra artık hiç kimse milletin iradesine el uzatmayı aklının ucundan bile geçiremeyecektir.O gece kahramanca mücadele veren tüm  şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz.

 

 

                                                                       

bottom of page