top of page
6.jpeg
3.jpeg
2..jpeg
1.jpeg

Bedrettin Gündeş MGC'yi ziyaret etti

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Bedrettin Gündeş, iade-i ziyaret yaparak, Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) yönetimi ve gazetecilerle bir araya geldi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Bedrettin Gündeş, Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek MGC Başkanı R. Kaya Tepe, MGC yönetim kurulu üyeleri ve birçok gazeteci ile bir araya geldi. Cemiyeti evi gibi gördüğünü ve burada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Gündeş, “Burası evim olduğu için bir an önce evime gideyim, arkadaşlarımla sohbet edeyim diye geldim. Uzun yıllardır cemiyet üyesiyim ve buranın üyesi olmaktan da gurur duyuyorum. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Sizleri takdir ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 “CEMİYETİN ÇALIŞMALARINA GÜÇ VE DESTEK OLACAĞIM”

Gazetecilerin yaşadıkları sorunlara yakından şahit olduğunu söyleyen Bedretttin Gündeş, bu sorunların giderilmesi noktasında her türlü desteği sunacağını belirtti. Basın mensuplarının yaşadıkları problemleri gidermek noktasında MGC Başkanı ve gazetecilerle istişare yapmak istediğini ifade eden Başkan Gündeş, “Var olan sorunları nasıl çözeriz diye, belli bir program çerçevesinde cemiyet başkanımız kendi üyelerinden görüş ve önerileri alarak, bizim bu konularda bir şeyler yapmamız konusunda teşvik edecek aktarımlar yapabilir. Yerel basın örselenmiş durumda. Bu konuda ne zaman isterseniz görüşlerimle, katkılarımla sizin yanınızda olurum. Yeni bir süreci başlatmak adına ben de elimden geleni yaparım. Cemiyetin emrindeyim, tüm çalışmalarınıza güç ve destek olmak isterim.” dedi.

bottom of page