top of page

MGC YÖNETİMİ TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Kaya Tepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
MGC Başkanı Tepe ve Yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Yılmaz, gazetecilerin toplumun gözü ve kulağı olduğunu belirterek; "Hizmetlerin kamuoyuna aktarılmasında oldukça önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Her zaman bu önemin farkındayız ve kentimiz basınının daha da güçlenmesini canı gönülden istiyor ve destekliyoruz" dedi.

 

MERSİN BASINI İLE BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette gazeteciler ile birlikte Mersin için güzel işler yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Yılmaz; "Vatandaşlarımızla kurduğumuz köprünün en önemli ayağı basın mensuplarımızdır. İlçemizin her alanda büyümesi, kalkınması, değerleri ve güzellikleriyle tanıtılması amacıyla basının gücüne her zaman ihtiyacımız var. Mersin'de ilk defa yapılan bir Kar Festivali'ni organize ettik. Mersin'den, Adana'dan festivalimize binlerce kişi katıldı. Kış turizminin Toroslarımızın yaylalarında da yapılacağının bir ispatı olan festival, Türkiye genelinde de büyük ses getirdi. İlçemizin bu güzelliğini en güzel şekilde yansıttınız. Emeğinizden ve desteğinizden dolayı siz değerli basın mensuplarımıza yeniden teşekkür ediyorum. Ortak paydamız olan kentimiz için basın mensuplarımızla beraber güzel işler yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Kaya Tepe de Başkan Yılmaz’la uyum içerisinde çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, kendilerini ağırlamasından dolayı teşekkür etti.

82306257_1085857015108309_14282448726738.webp
bottom of page